Teamet

Teamet

Vi gleder oss til å ønske deg velkommen til H-D® Kristiansand


Robert Fauske

Dealer Principal

Robert Fauske

Bosatt i Grimstad. Har bakgrunn fra økonomi, eiendom og forretningsdrift.

+47 480 90 900
robert@hdkristiansand.no

Anniken Lehland Fauske

Assistant Manager

Anniken Lehland Fauske

Bosatt i Grimstad. Har bakgrunn fra salg og billakkering.

+47 480 90 900
anniken@hdkristiansand.no

Geir Inge Sole

Service Technician

Geir Inge Sole

Bosatt i Kristiansand. Har erfaring fra offshoreindustrien, sakkyndig virksomhet og mange år i bilbransjen.

+47 480 90 900
geir@hdkristiansand.no

Guttorm Lynghaug

Workshop manager

Guttorm Lynghaug

Bor i Arendal. Jobbet mange år i MC bransjen, også med Harley-Davidson. Er med i nemda for fagopplæring i Motorsykkelfaget i Agderfylkene.

+47 480 90 900
guttorm@hdkristiansand.no

Bjørnar Strædet

Sales Manager

Bjørnar Strædet

Bosatt i Øvrebø. Utdannet elektroingeniør og har jobbet for National Oilwell Varco som Teknisk Instruktør. Har også 10 års salgserfaring fra Hi-Fi Klubben Grimstad.

+47 480 90 900
bjornar@hdkristiansand.no

Svein Torbjørn Lehland

Workshop apprentice

Svein Torbjørn Lehland

Bosatt i Grimstad. Mekanikerutdannelse. Har tidligere jobbet for Felleskjøpet, og vært lastebilsjafør for Asko.

+47 480 90 900
toba@hdkristiansand.no

Trygve Felix

General Merchandise Associate

Trygve Felix

Bosatt i Grimstad. Startet, bygget opp og ledet flere forretninger innen detaljhandel.

48090900
trygve@hdkristiansand.no

Trond Arve Jeppestøl

Service Consultant

Trond Arve Jeppestøl

Bosatt i Kristiansand. Utdannet innen håndtverk. Jobbet i MC bransjen verksted og butikk.

48090900
trond@hdkristiansand.no


Til tider er vi på utkikk etter personer til vårt team som deler vår lidenskap og engasjement. Hvis du er interessert i å jobbe hos oss, vennligst ta kontakt